• INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/24

• Msza św. z okazji inauguracji nowego roku szkolnego dla uczniów, rodziców i pedagogów została odprawiona w poniedziałek 4 września o godz. 8.00 w przez ks. Michała Stępnika.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 odbyła się na boisku szkolnym gdzie zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz Wójt Gminy Karsin – Roman Brunke.

Pani dyrektor Sylwia Gruchała przywitała wszystkich zebranych, szczególnie miłe słowa skierowała do nowych uczniów i ich rodziców.

Uroczystość rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego.

Pani Dyrektor uroczyście ogłosiła rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego 2023/24 i życzyła całej społeczności sukcesów, ciekawych wyzwań, barwnej i inspirującej szkolnej rzeczywistości podkreślając, aby czas spędzony w murach szkoły nie był tylko obowiązkiem, ale też radością, a następnie przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego. W części oficjalnej głos zabrał również Wójt Gminy, który również życzył uczniom sukcesów.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Życzymy uczniom wielu radości i owocnej nauki.

• ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września 2023:

• godz. 8.00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym w Osowie,
              • ok. godz. 8.45 uroczysty apel
              • następnie - spotkanie z wychowawcami w klasach

Dowóz: autobus zaczyna kurs od państwa Ossowskich o godz. 7.30.

Odwóz: o godz. 10.00 sprzed szkoły.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń zostaną rozdane uczniom we wtorek 5 września.

Obiady będą wydawane od 6 września. Koszt - 72 zł. Płatność w sekretariacie do dnia 8 września 2023 r.