• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEG 2024/25

• Dnia 2 września 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godzinie 8.00, na boisku szkolnym dyrektor szkoły Sylwia Gruchała Więsierska gorąco powitała wszystkich uczniów i rodziców, a następnie zapoznała poszczególne klasy z przydziałem wychowawców i sal lekcyjnych.

Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy
              i nowych umiejętności..

Drodzy Uczniowie,

Nowy rok szkolny to nowa szansa, aby odkrywać, rozwijać się i realizować swoje pasje. Przed Wami kolejne miesiące pełne wyzwań, nauki, a także momentów radości i sukcesów. Pamiętajcie, że każdy dzień to okazja do zdobycia nowych umiejętności, a każda lekcja może być krokiem na drodze do zrozumienia świata i siebie samych.

Nie bójcie się popełniać błędów – to one są najlepszymi nauczycielami. Każdy z Was ma w sobie coś wyjątkowego, co może przynieść światu wartość. Wierzcie w siebie, pracujcie nad swoimi marzeniami i nigdy nie przestawajcie zadawać pytań.

Pamiętajcie również, że szkoła to nie tylko nauka, ale także miejsce, gdzie budujecie relacje i uczucia, które mogą trwać przez całe życie. Wspierajcie się nawzajem, bądźcie dla siebie życzliwi i otwarci na innych.

Życzymy Wam, aby ten rok szkolny przyniósł Wam wiele satysfakcji, spełnienia i niezapomnianych chwil. Podejmujcie wyzwania z odwagą, uczcie się z pasją i twórzcie swoją przyszłość każdego dnia.

Powodzenia!

• Osowo