• WYCIECZKA DO ZAGRODY KOCIEWSKIEJ W GODZISZEWIE

• W czwartek 6 czerwca dzieci z punktu przedszkolnego - "Pszczółki" i oddziału przedszkolnego - kl. "0" pojechały na wycieczkę do "Zagrody Kosciewskiwej". Gospodarstwo Rekreacyjno-Edukacyjne Zagroda Kociewska jest niezwykłym i interesującym miejscem znajdującym się w pięknej wsi Godziszewo. Duża przestrzeń i odpowiednio przygotowany teren, kontakt ze zwierzętami oraz ekscytująca mieszanka zabawy docenione zostały przez nasze dzieciaki.

Na miejscu dzieci mogły zapoznać się ze zwierzętami mieszkającym w zagrodzie tj. kozy, osły, króliki, kury itd. Kolejnymi atrakcjami były powietrzne i wodne poduchy / trampoliny, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Niezapomniane wrażenia oferowały także przejazd retro autami, labirynt muzyczny i kozi gaj. Chwilę wytchnienia przyniósł wspólny grill i piknik na łonie natury. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, jednak baaardzo szczęśliwi.

• Spektakl profilaktyczny NARKOMANKI

• W środę 06.03.2024 r. uczniowie klas 6-8 pojechali do Kościerzyny na spektakl profilaktyczny na motywach książki Barbary Rosiek pt."Pamiętnik narkomanki".

Następnie zwiedzili Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, które posiada najliczniejszą ekspozycję pojazdów szynowych w północnej Polsce.

Ponadto, niezwykłą atrakcję stanowi też zabytkowa hala parowozowni wraz z pomieszczeniami warsztatowymi. Uwagę zwiedzających przykuła ruchoma, podświetlana makieta, przedstawiająca stację kolejową w Kościerzynie.

• Szkoła Podstawowa w Osowie
        • (+48) 586873385