• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 28.12.2022 18:03
            • 5 Listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, najbardziej znanego producenta bajek.

• ROZPOCZYNAMY PROJEKT DLA NAJMŁODSZYCH

• 27.10.2022 00:23
            • Otrzymaliśmy długo wyczekiwane w ramach akcji "Mała książka wielki człowiek.wyprawki dla przeedszkolaków. Wzorem ubiegłych lat w tym roku równiez realizujemy projekt, w którym zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 3 do 6 lat do biblioteki szkolnej wraz ze swoimi pociechami do wypożyczania książek.
            • ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

• 27.10.2022 00:49
            • 21.10 bibliotekę pod opieką p. Joanny Hass odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego. Po krótkiej pogadance na temat zachowania się w bibliotece i poszanowania książek, dzieci samodzielnie wypożyczały książki.
            • MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK KL. I

• 13.10.2022 22:56
            • 13.10. 2022 r Uczniów klasy pierwszej odwiedziła bibliotekarka Ewa przeprowadziła pogadankę o książkach oraz przekazała dzieciom wyprawkę dla pierwszaka  Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek Wyprawka dla Pierwszaka” ma charakter ogólnopolski i jest w całości finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
            • PASOWANIE NA CZYTELNIKA

• 06.11.2022 19:26
            • 7 października 2022 R. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy I. Uczniowie klasy II pod kierunkiem p. J. Pastwa przygotowali uroczystość. Pierwszaki wysłuchali wiersz Juliana Tuwima i wyruszyli w podróż do biblioteki zatrzymując się na „Stacji Tuwimowo” i po odgadnięciu zagadek oraz ułożeniu puzzli dotarli do biblioteki.
            • PIERWSZE DYPLOMY ROZDNE

• 13.04.2022 22:29
            • Nasza biblioteka bierze udział w akcji "Mała Książka Wielki Człowiek" Instytutu Książki . Mamy już pierwsze zwyciężczynie tej edycji, które 12,04 odebrały dyplomy oraz drobne upominki.
            • SERCE DLA UKRAINY

• 17.03.2022 21:26
            • Szkolna Biblioteka w Osowie również w akcji #sercedlaUkrainy organizowanej przez portal Lustro Biblioteki.