• BohaterON

• 10.11.2023 23:34
                • W tym roku po raz kolejny dołączyliśmy do projektu historycznego #
                  w ramach ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej, mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
                  Wykonaliśmy mapy myśli w formie plakatów, zapoznaliśmy się z biogramami Powstańców oraz zredagowaliśmy i dodaliśmy wpisy z podziękowaniami dla Powstanców na stronę:
                • PROJEKT EUROPA I JA

• 10.11.2023 23:06
                • W tym roku szkolnym bierzemy udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym
                  Europa i Ja.

Jego głównym celem jest przybliżenie  wiedzy na temat krajów europejskich, wzbogacanie wiedzy uczniów na temat wybranego państwa oraz kształtowanie postawy szacunku wobec innych.

Poprzez udział w projekcie uczestnicy zdobędą nowe doświadczenia, rozwiną zainteresowania dotyczące Europy.  Każda grupa na początku swojej przygody  z projektem wybiera sobie jedno państwo europejskie i  wszystkie zadania wykonuje biorąc pod uwagę wybrany kraj.

• Szkoła Pamięta 2023

• 31.10.2023 20:22
                • W tym roku po raz kolejny włączyliśmy się w akcję Ministerstwa Edukacji
                  i Nauki "Szkoła pamięta".
                • Ograj Matmę

• 10.11.2023 23:24
                • Matematyczna Moc Minecrafta – nauczanie matematyki z wykorzystaniem Minecraft Education.
                  Udział w projekcie zakłada realizację z uczniami udostępnianych przez organizatora „Kart wyzwań”. Są to pomysły zastosowania Minecraft  Education na lekcji matematyki.
                  .
                • PROJEKT "POLAK MA ESSĘ"

• 31.10.2023 20:41
                • Klasa 5 przystąpiła do działania w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Polak ma essę", który realizuje na lekcjach historii.