• SZKOLNY KONKURS JESIEŃ NA KASZUBACH

• W szkole zorganizowany  został konkurs plastyczny "Jesień na Kaszubach", wpłynęło 20 prac plastycznych malowanych farbami i pastelami, Szkolna komisja wybrała 10 prac, które zostały wytypowane do kolejnego etapu XXVII pomorskiego w Brusach.
          • DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 5 Listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, najbardziej znanego producenta bajek.

• SZKOŁA PAMIĘTA

• 28.10. 2022 r. W tym roku po raz kolejny włączyliśmy się aktywnie w akcję Ministerstwa Edukacji i NaukI  "Szkoła pamięta".​​

Odwiedziliśmy lokalne miejsca pamięci, uporządkowaliśmy bezimienne groby oraz złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze.

Podjęte działania sprzyjały zadumie i wspomnieniom.

W środę również zabraliśmy się za jesienne porządki. Uczniowie kl.4 i 6-8 posprzątali teren cmentarza i parkingu, a klasa 5 zajęła się placem przy szkole.