• ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

• Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego 2022/23 1 września godzina 8.00 msza świeta, następnie apel i spotkanie z wychowawcami w szkole.

Autobus w czwartek odjeżdża w następujących godzinach:

z Popiej Góry o 7.35, a z Zamościa o 7.40.

Podręczniki zostaną rozdane uczniom 2 września (piatek).

Ze względu na uroczysty charakter wydarzenia przypominamy wszystkim o odpowiednim wyglądzie zewnętrznym. Obowiązuje strój galowy.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech. Misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.