• 13.10.2022 20:46
              • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to bezpłatna akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie., od kilku lat również w naszej szkole.

• 7 października 2022 roku w naszej szkole świętowaliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.🤓

Uczniowie chętnie uczestniczą w zabawowej formie uczenia się matematyki, a obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia zachęcały do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

Klasy IV – VIII na lekcjach matematyki rozwiązywały quiz z tabliczki mnożenia na platformie kahoot.it. Pozostały czas lekcji wykorzystali na rozwiązywanie łamigłówek związanych z tabliczką mnożenia.

Na przerwach w holu pojawiały się zadania, które uczniowie z chęcią rozwiązywali.

Uczniowie klas I – III otrzymali zadania i kolorowanki z sową od swoich nauczycielek. Następnie wybranymi pracami ozdobili swoje sale. 👍😁

Zadania przygotowało Wydawnictwo Karty Grabowskiego, którego założyciel jest pomysłodawcą Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

.