• IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

• Zapraszamy do konkursu – ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”na kartkę bożonarodzeniową.
        • Nasza szkoła przystąpiła  do ogólnopolskiej kampanii społecznej „IDA ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której organizatorem jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg.

W ramach kampanii dzieci otrzymają kartki świąteczne, które przygotują samodzielnie i wyślą do najbliższych.

Celem akcji  jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie, jak również  rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej,  uzdolnień plastycznych i językowych u dzieci, wspólne spędzanie czasu wolnego oraz kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Dzięki zaangażowaniu całej rodziny dzieci poznają rodzinne historie, dowiedzą się, jaką drogę przebywa kartka świąteczna wysłana w tradycyjny sposób.

Zachęcamy, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe.

Ponadto w ramach akcji organizowany jest konkurs plastyczny na kartkę bożonoarodzeniową.

• Osowo
        ul. Wielewska 23,