• SZKOLNE KOŁO WOLONTORIATU

• PACZUSZKA DLA MALUSZKA

• 05.12.2023 19:28
        • Zbliżają się święta. Jest to czas, gdzie nasze serca otwierają się na drugiego człowieka.
          Otwórzmy nasze serca dla Hospicjum Pomorze Dzieciom. W tym roku będziemy organizować paczuszkę dla matek i dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
          Zbieramy artykuły higieniczne: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itp.
          Niedługo na naszym szkolnym korytarzu pojawi się choinka, pod którą znajdziesz kosz na podarki dla dzieci.
          Liczą na nas matki i dzieci z Hospicjum! Dobro wraca!
        • To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

.