• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021_22

• 24 czerwca 2022 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny i po raz ostatni spotkaliśmy się na uroczystym apelu podczas, którego zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla tych, którzy w tym roku uzyskali najwyższe wyniki.

Wójt Gminy R. Brunke wręczył nagrodę najlepszej absolwentce Patrycji, a dyrektor nagrodę rzeczową ufundowaną przez Państwa E. i  M.. Czapiewskich.

Uczniowie klasy VII pożegnali również naszych tegorocznych Absolwentów. Życzący im powodzenia w dalszej edukacji i w wymarzonych szkołach.

Pani Dyrektor Sylwia Gruchała w swoim wystąpieniu podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i współpracę, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie wychowawcy spotkali się ze swoimi wychowankami i rozdali pozostałe świadectwa z życzeniami głównie bezpiecznych wakacji, przypominając podstawowe zasady ruchu drogowego, korzystania z internetu jak równiez spędzania czasu wolnego i pomocy w pracach polowych.

• Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022

• 23.06.2022 r. Tradycyjnie ostatni dzień roku szkolnego to dzień podsumowania całorocznej pracy uczniów.

Tego dnia uczniowie otrzymali liczne nagrody oraz dyplomy za osiągnięcia w konkursach wiedzowych i spotrowych, za wzorową frekfencję, za oszczędzanie w SKO, za pracę w bibliotece szkolnej, za zbiórkę baterii, za pracę i wytrwałość na zajęciach logopedycznych, podziękowania za pracę w redakcji gazetki szkolnej itp.  Po uroczystym rozdaniu nagród i podziękowań odbyła się II edycja naszej szkolnej bitwy tanecznej - "DANCE BATTLE". Każda klasa przygotowała i zaprezentowała układ taneczny. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom  za pracę w minionym roku szkolnym.

• WYCIECZKA GNIEZNO BISKUPIN

• W czwartek 9 czerwca uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce do Biskupina i Gniezna tzw. Szlakiem Piastowskim.

Zwiedzili największe w Europie Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Katedrę Gnieźnieńską, Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz spacerowali w Gnieźnie wzdłuż tzw. Traktu Królewskiego. Nie zabrakło oczywiście czasu na zakup pamiątek, odpoczynek i lody.

Relacja w filmiku poniżej

W linku dostęp do zdjęć: